У понеділок в Україні в семи областях сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також є знеструмлені райони в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях через обстріли. Енергетики закликають громадян обмежити споживання електроенергії в пікові години та перенести його на період, коли працюють сонячні електростанції. Також повідомляється, що споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищення температури та активне використання кондиціонерів.







Залишити відповідь