Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема у Дніпровському районі, а потім проблема поширилася на правий берег, в Голосіївський район. Жителі районів повідомляють про відсутність електроенергії. Через це тимчасово припинено рух фунікулера.







Залишити відповідь