Українська поліція розкрила велику схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники модифікували лічильники, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів, що дозволяло клієнтам, зокрема підприємствам, зменшувати платежі. Організатором цієї схеми був мешканець Львівщини, який використовував мінілабораторію у своїй машині для мобільності. Злочинці по всій країні займалися підбором клієнтів, обслуговуванням лічильників та втручанням у їхню роботу. Вартість підгонки одного лічильника становила близько 2400 доларів. Після отримання грошей один із зловмисників був затриманий поліцією. Наразі двом фігурантам висунули підозру за несанкціоноване втручання у роботу комунікаційних систем, за що їм загрожує до 15 років ув’язнення.







Залишити відповідь