На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які фактично не працювали, але отримували зарплату та премії. Організаторкою схеми була заступниця директорки закладу, яка залучила до неї ще чотирьох осіб. Вони використовували недостовірну інформацію та “мертві душі”, щоб отримувати кошти, які потім розподіляли між собою. Підозрюваним оголошено підозру за незаконне заволодіння майном, а суд встановив заставу для них. Провадження триває під контролем прокуратури.







Залишити відповідь