Угруповання військ Курськ оприлюднило заяву, у якій стверджується, що інформація про захоплення російськими загарбниками села Іволжанське в Сумській області є недостовірною. За їхніми словами, село перебуває під повним контролем українських військ і знаходиться у глибокому тилу українських позицій, де немає жодних бойових дій або присутності ворога. Вони наголошують, що повідомлення про участь 71-ї бригади в боях є маніпуляцією російських штабних структур, які вигадують дані та малюють стрілочки на карті, використовуючи лише клавіатуру. Українські військові закликають не вірити у такі фейки та наголошують, що російські генерали лише уявно переміщують лінію фронту, а насправді контролюють лише свої новини.







Залишити відповідь