На кордоні з Румунією відкрили новий маршрут для туристичних автобусів через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. До 1 вересня дозволено проїзд автобусів будь-яких розмірів. Це рішення прийнято для полегшення руху туристів у сезон відпусток. Подорожуючим водіям слід зареєструватися в системі “Є-черга” та прибути до пункту вказаний час. Також, на українсько-румунському кордоні вже діють мобільні скануючі системи для контролю на кордоні з Польщею.







Залишити відповідь