У Чернігівській області влада прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується мешканців сел і селищ у різних районах області. Також продовжуються заходи з евакуації з семи інших сіл, де ця процедура була оголошена раніше. Усього у цих населених пунктах залишається близько тисячі жителів, серед яких є 120 дітей. Евакуацію планують завершити за два місяці.







Залишити відповідь