Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори, які раніше використовувалися на території Білорусі для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він сказав, що цю інформацію отримав від розвідки і Головкому України. Зеленський також нагадав, що раніше він вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати ці ретранслятори протягом тижня. Зазначимо, що ретранслятори були розміщені у Гомельській та Брестській областях Білорусі і використовувалися для атак на українські області, зокрема Житомирську, Рівненську і Волинську.







Залишити відповідь