У Сумах російські безпілотники продовжили атакувати місто увечері, за що було постраждав дитина. Олег Григоров, очільник Сумської ОВА, повідомив, що завдяки українським системам протиповітряної оборони було знищено значну кількість ворожих безпілотників. Під час знищення одного з них постраждав 13-річний хлопчик, якому була надана медична допомога. Його життю нічого не загрожує. Також внаслідок атаки були пошкоджені будинки та автівки. У місті фіксуються пошкодження, але усі деталі ще встановлюються. Окрім цього, Григоров опублікував відео зі знищенням одного з російських безпілотників.







Залишити відповідь