Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури в п’яти областях України відбулися нові знеструмлення. Зокрема, це сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. У зв’язку з цим зросло споживання електроенергії, оскільки люди активно використовували кондиціонери через спекоту. Укренерго закликає громадян економити електроенергію та переносити активне її споживання на період денної пікової навантаженості. Також рекомендується ощадливо використовувати електроенергію вечерями і уникати включення декількох потужних електроприладів одночасно.







Залишити відповідь