Мер міста на Київщині став обвинуваченим у зловживанні землею та розтраті понад 75 мільйонів гривень бюджетних коштів. За даними прокуратури, він організував схему заволодіння земельними ділянками через підставних осіб, переносячи їх на більш цінні території. Також були виявлені факти недостовірних відомостей у документації та реєстрах, що призвели до розтрати бюджетних коштів. Прокуратура вимагає тримання під вартою мера з можливістю внесення застави та його відсторонення від посади. У кабінеті мера були зафіксовані розмови, які свідчать про незаконну приватизацію земель та одержання неправомірної вигоди.







Залишити відповідь