У четвер в деяких районах Києва відключили електроенергію через технічні проблеми в роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Аварійні відключення стали необхідними через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи для вирішення проблеми. Після стабілізації ситуації в енергосистемі обмеження будуть скасовані. Також були зазначені випадки відключення електроенергії в інших районах столиці та у п’яти регіонах України через удари по об’єктах енергетичної інфраструктури з боку Росії.







Залишити відповідь