Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура спільно розкрили діяльність чотирьох осіб, які були поплічниками ФСБ Росії і вчиняли підпали у Кіровоградській та Одеській областях. Виявилося, що ці люди були завербовані російськими спецслужбами через Telegram-канали, де їм обіцяли “легкі заробітки”. Вони погодилися підпалювати автомобілі ЗСУ за допомогою легкозаймистих речовин. Частина групи вже була затримана на Кіровоградщині, де вони підпалили два пікапи ЗСУ. В Одеській області також був затриманий один зловмисник, який виконував замовлення по підпалам. Він спробував підпалити службовий мультівен українських воїнів та зафіксував це на відео для РФ. Всім затриманим повідомили про підозру, а їм загрожує до 10 років позбавлення волі.







Залишити відповідь