Один із найбільших нафтовиробників, Об’єднані Арабські Емірати, вирішили вийти з ОПЕК через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак також розглядає можливість виходу з організації, якщо їх квоту не збільшать. Нафта основне джерело доходу для Іраку, і вони хочуть значно збільшити видобуток нафти. Це рішення пов’язане з тим, що ОАЕ йшли на конфлікт з Саудівською Аравією щодо розміру квоти та мали резервні потужності для збільшення виробництва. Вихід з ОПЕК дозволив би їм компенсувати втрати та розвивати нові напрямки економіки.







Залишити відповідь