Україна і Росія провели 76-ий обмін полоненими, в результаті якого додому повернулися 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці різних підрозділів ЗСУ, які захищали державу на різних напрямках. Серед них були бійці Нацгвардії, Державної спеціальної служби транспорту та ДПСУ. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати, документи, а потім направляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за посередництво в організації обміну, а також подякував усім державним структурам і організаціям, які допомагали у цьому процесі. Загалом за час своєї діяльності Коордштаб повернув з полону 9606 військових та цивільних осіб.







Залишити відповідь