США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму закінчилося 16 червня і не було продовжене. Санкції були запроваджені у жовтні, але в березні частково послабили через загрози стабільності світового енергетичного ринку. Тепер вони набули повної чинності знову.







Залишити відповідь