У ніч на 27 червня російські військові напали на автозаправні станції в Запоріжжі та Харківській області. У результаті цього в Запоріжжі загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але щасливо обійшлося без жертв. Рятувальники швидко загасили пожежу. На Харківщині також були атаковані дві автозаправні станції, одна з них зазнала серйозних пошкоджень – будівля зруйнована, на площі 400 квадратних метрів загорілася пожежа, а також було пошкоджено 10 одиниць техніки. Інша АЗС також постраждала від удару, але тут також обійшлося без постраждалих.







Залишити відповідь