Іран та США уклали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Америка виконала свою частину угоди, але готова відповідати на насильство насильством. Спроба врегулювати конфлікт стала причиною напружених відносин між країнами, після того як США ударили по Ірану у відповідь на атаку безпілотника. Нагадаю, що минулого тижня було укладено меморандум про припинення війни та відкриття Ормузької протоки, і зараз тривають переговори для узгодження деталей перемир’я на наступні 60 днів.







Залишити відповідь