У Севастополі, який тимчасово окупований, виникла серйозна проблема з транспортом через масові знеструмлення та гострий дефіцит пального. Частина громадського транспорту зупинилася через те, що перевізникам виділяють лише чверть від необхідного обсягу пального. Це призвело до того, що приватні перевізники тепер стоять у чергах на заправках разом з таксі та особистими авто. Обсяги міжміських перевезень впали на 80%, а роботу деяких маршрутів довелося повністю скасувати. Також через проблеми з електропостачанням тролейбуси виходять на лінії не постійно. У місті намагаються забезпечити рух автобусів та тролейбусів за вихідним розкладом, але ситуація залишається напруженою через паливну кризу.







Залишити відповідь