Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. В результаті цього сталося щонайменше сім вибухів, які вже призвели до пожеж. Начальник Київської міської влади Тимур Ткаченко повідомив про це. За останніми даними о 03:04 годині стало відомо, що у Дарницькому районі Києва внаслідок атаки РФ виникли пожежі за декількома адресами. Один чоловік отримав поранення. Ткаченко розповів, що одна пожежа сталася поруч з житловим будинком, а інша — в СТО. Також горить будівля, яка не призначена для проживання.







Залишити відповідь