Іран здійснив удари за допомогою безпілотників і ракет по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні як відповідь на попередні атаки США на Іран. Цю інформацію повідомив американський телеканал CNN, посилаючись на заяву КВІР та іранський державний телеканал Press TV. Іран вважає, що удари США порушили режим припинення вогню і заявив про припинення дипломатичних процесів. Зазначено, що удари були спрямовані на важливі об’єкти військової інфраструктури США, такі як авіабаза “Алі Аль-Салем” в Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іранські військові стверджують, що ці дії були відповіддю на атаки військових США. КВІР погрожує “нищівною відповіддю” американським військовим. Раніше США заявили про нові удари по Ірану у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Попередньо американські військові також повідомили про удари по Ірану, зокрема по сховищах ракет і безпілотників, після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.







Залишити відповідь