У Криму, який тимчасово окупований, сталася пожежа на Сакській теплоелектроцентралі після нічних атак. З посиланням на супутникові зйомки, Телеграм-канал Крымский ветер повідомив, що ТЕЦ була обстріляна. Протягом ночі сталося 16 вибухів, виникло задимлення та пожежа в районі резервуарів з паливом. Пожежа на ТЕЦ посилюється, а площа теплових сигналів збільшується. Сакська ТЕЦ є основним виробником теплової енергії в регіоні. Також повідомлялося про пожежу на нафтопереробному заводі в російському Слов’янську-на-Кубані після української атаки.







Залишити відповідь