Національний банк України продовжує тримати високі обсяги продажу валюти. Цього тижня НБУ продав понад 1 мільярд доларів на міжбанківському валютному ринку, що є третім за величиною обсягом з початку року. Регулятор вже третій тиждень поспіль продає понад 1 мільярд доларів, загалом за останні півроку продавши понад 22 мільярди доларів. Нацбанк не купує валюту, забезпечуючи попит ринку за рахунок своїх резервів.







Залишити відповідь