Іран, Катар і Пакистан оголосили про певний успіх у переговорах зі США в Швейцарії щодо угоди про припинення війни. Сторони обговорювали питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Домовилися про створення Комітету високого рівня, який буде наглядати за процесом переговорів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня у Швейцарії. Також угоджено створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Президент США Дональд Трамп погрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не вдасться досягти угоди з Іраном. Після цього загрози, переговори зачепили в глухий кут.






Залишити відповідь