У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у деяких містах. Жителі різних районів повідомляли про почуті вибухи, зокрема в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. В соцмережах почали з’являтися повідомлення про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня станція вже зазнала пошкоджень, але офіційні дані від окупаційної влади Криму поки відсутні.






Залишити відповідь