Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому боксер відмовився від своїх титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він зазначив, що Усик хоче дати іншим боксерам шанс боротися за чемпіонські пояси, зокрема, Ентоні Джошуа. Це рішення українського боксера пов’язане з його планами на майбутнє у суперважкій вазі, де він хоче завершити свою кар’єру. Усик також зберіг собі пояс The Ring.






Залишити відповідь