Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. Їй вдалося посісти друге місце у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до фіналів усіх чотирьох окремих вправ. Її виступи у фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.






Залишити відповідь