Вчора в поліції Сумської області була знешкоджена бойова частина російської крилатої ракети Х-101, яку збили українські Збройні Сили після ворожої атаки. При цьому боєприпас не вибухнув, але залишався небезпечним. Вибухотехніки виконали процедуру знешкодження ракети з дотриманням всіх заходів безпеки. Після цього бойову частину ракети знищили на спеціальному майданчику. Поліція закликала громадян у разі виявлення підозрілих предметів відійти на безпечну відстань і повідомити про це за номерами 101 або 102.







Залишити відповідь