Під час обміну полоненими в Україну повернулися батько та син, які були у полоні з травня 2022 року. Їх сім’я зустріла їх у Хмельницькому. Вони брали участь у обороні Маріуполя, де син водив бусик для евакуації поранених. Жінка, дружина одного з військових, та мати іншого, дуже чекали їх повернення. Тепер вони разом з родиною на Хмельниччині.






Залишити відповідь