Сьогодні зранку, 25 червня, війська Російської Федерації вдарили по автозаправних станціях у містах Суми та Запоріжжя. Про це повідомив в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров. Внаслідок атаки було зафіксовано попадання безпілотного літального апарату типу “Молнія” на одну з АЗС у Зарічному районі Сум. В результаті вибуху виникла пожежа. Інформація про можливих постраждалих поки уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці у Запоріжжі, є наслідком російської атаки на АЗС.







Залишити відповідь