Оман у співпраці з Міжнародною морською організацією ООН відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузькій протоці, який дозволяє суднам проходити без сплати митних зборів. Це рішення було ухвалено з метою забезпечення свободи судноплавства в протоці та його важливості для світової економіки. Цей крок також є результатом угод між Сполученими Штатами та Іраном. Для проходження новим маршрутом судна зобов’язані співпрацювати з ІМО та дотримуватися встановлених координат. Учора через Ормузьку протоку пройшло 19 млн барелів нафти. Іран раніше оголосив про закриття протоки, але це було спростувано армією США.







Залишити відповідь