У ніч проти суботи російські війська атакували місто Запоріжжя керованими авіабомбами. Як результат, пошкоджена багатоповерхівка та автомобілі, а двоє людей отримали поранення. Начальник ОВА Іван Федоров підтвердив цю інформацію, зазначивши про пошкоджені вікна та балкони у будинку, а також знищені автомобілі. Це не перша атака на Запоріжжя: росіяни раніше завдали ударів по промисловому підприємству та АЗС, що спричинило пожежі, а також атакували місто в інші дні, що призвело до багатьох поранених.






Залишити відповідь