Сьогодні зранку війська РФ влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. За даними голови обласної військової адміністрації Олега Григорова, у результаті цього нападу постраждали троє цивільних осіб, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наслідки цієї атаки наразі встановлюються.







Залишити відповідь