Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості про припинення вогню. Президент США Дональд Трамп заявив, що один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але судно змогло продовжити рух. США збили ще три безпілотники, що були спрямовані на цей корабель. Трамп назвав атаку “безглуздим порушенням” домовленостей про припинення вогню. Назва постраждалого судна та точний час атаки не були названі, але ЗМІ повідомляли, що судно було атаковане біля узбережжя Оману. США та Іран все ще ведуть переговори про умови мирної угоди, зокрема про проходження суден через Ормузьку протоку та майбутні запаси високозбагаченого урану Ірану. Відповідно до тимчасової угоди, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих деталей.







Залишити відповідь