Головний тренер футбольного клубу Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього матчу своєї команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє в першому раунді єврокубка з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жодні суперники у кваліфікації не є легкими, і всі команди займають високі місця в своїх чемпіонатах. Він підкреслив важливість підготовки своєї команди до матчів і віру в перемогу незалежно від суперника. Костюк також зазначив, що Динамо буде детально вивчати сильні та слабкі сторони Університатею, але готуватиметься до гри, дотримуючись своїх принципів підготовки до матчів.







Залишити відповідь