У Києві виявили бойову частину ракети, яка впала поблизу житлової багатоповерхівки після нічної атаки Росії. Мешканці будинку на Дарницькому районі повідомили поліцію про небезпечну знахідку. Поліцейські евакуювали людей, огородили територію і викликали вибухотехніків. Фахівці успішно вилучили ракетну частину, яку потім знищили на спеціалізованому полігоні. Поліція закликала громадян не наближатися до підозрілих предметів та повідомляти про них за номерами 102 або 101.







Залишити відповідь