Сергій Лапін, друг Олександра Усика та директор Usyk17, розповів про те, чому Усик не поспішає вийти на ринг проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що це питання більше стосується бізнесу, ніж особистих відносин. Лапін вважає, що для таких великих поєдинків важливі серйозні комерційні умови, підтримка від телеканалів та організаторів, і лише такі бої можуть стати успішними. Він зауважив, що якщо у випадку з Кабаєлом не буде відповідної комерційної підтримки, то бій може бути важко виправданим. Але якщо з’явиться така можливість, то поєдинок відбудеться.






Залишити відповідь