У Херсонській області сталася трагедія: під час атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цього Норвезька народна допомога призупинила роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. За офіційними даними, атака відбулася близько 12:50, інцидент відбувся через ракету “Іскандер-М”. Генеральний секретар організації відзначив, що гуманітарні працівники стають все частіше мішенями для нападів, але Норвезька народна допомога продовжує працювати над реагуванням на кризові ситуації та підтримкою свого персоналу в Україні.







Залишити відповідь