Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і відмовитися від них, щоб надати можливість іншим боксерам змагатися за них. Усик вважає, що це рішення відкриє для нього нові можливості і не означає кінець його кар’єри. Раніше йому було наказано провести бій зі співчемпіоном WBC Агітом Кабаєлом, але Усик вирішив відмовитися від захисту титулу. Усик зазначив, що його last dance ще попереду, і він дякує всім за підтримку.







Залишити відповідь