Президент України Володимир Зеленський оголосив, що від початку повномасштабного вторгнення Україна вдалося повернути з російського полону вже понад 9500 своїх громадян. Тільки у 2026 році було повернуто 1596 українців. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували в полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян із російської неволі. Президент також наголосив на важливості підтримки звільнених українців після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та соціальні питання.







Залишити відповідь